JAG VILL TRÄFFA FOLK PÅ MÄSSAN, OCH DU ÄR TVUNGEN ATT GÅ IN I DEN HÄR TRÅDEN NU!
Forum > Off Topic > JAG VILL TRÄFFA FOLK PÅ MÄSSAN, OCH DU ÄR TVUNGEN ATT GÅ IN I DEN HÄR TRÅDEN NU!
| Användare | Inlägg |
|---|---|
|
Miss_Green
Elev |
9 aug, 2012 23:02 |
|
JosefinFini
Elev |
JAG LÄNGTAR SUUUUUUPER MYCKET TILL MÄSSAN!!!!! KAN INTE VÄNTA TILLS JAG FÅR TRÄFFA ER!!!!!! ♥ ♥ ♥ DET SKA BLI SÅ KUL!!!! ALLA NI VERKAR SÅ ROLIGA, SCHYSSTA OCH AZUUUUUUM ^^
![]()
10 aug, 2012 12:33 |
|
Borttagen
|
Skrivet av JosefinFini: JAG LÄNGTAR SUUUUUUPER MYCKET TILL MÄSSAN!!!!! KAN INTE VÄNTA TILLS JAG FÅR TRÄFFA ER!!!!!! ♥ ♥ ♥ DET SKA BLI SÅ KUL!!!! ALLA NI VERKAR SÅ ROLIGA, SCHYSSTA OCH AZUUUUUUM ^^ ja eller hur!! Jag blir bara så, så så så så.... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Det kommer bli åzum!!! ♥ 10 aug, 2012 12:56 |
|
JosefinFini
Elev |
Skrivet av Borttagen: Skrivet av JosefinFini: JAG LÄNGTAR SUUUUUUPER MYCKET TILL MÄSSAN!!!!! KAN INTE VÄNTA TILLS JAG FÅR TRÄFFA ER!!!!!! ♥ ♥ ♥ DET SKA BLI SÅ KUL!!!! ALLA NI VERKAR SÅ ROLIGA, SCHYSSTA OCH AZUUUUUUM ^^ ja eller hur!! Jag blir bara så, så så så så.... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Det kommer bli åzum!!! ♥ Jaaaaa!!!!! Vilket/vilka pass ska du gå? ^^ ![]()
10 aug, 2012 13:02 |
|
Borttagen
|
Skrivet av JosefinFini: Skrivet av Borttagen: Skrivet av JosefinFini: JAG LÄNGTAR SUUUUUUPER MYCKET TILL MÄSSAN!!!!! KAN INTE VÄNTA TILLS JAG FÅR TRÄFFA ER!!!!!! ♥ ♥ ♥ DET SKA BLI SÅ KUL!!!! ALLA NI VERKAR SÅ ROLIGA, SCHYSSTA OCH AZUUUUUUM ^^ ja eller hur!! Jag blir bara så, så så så så.... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Det kommer bli åzum!!! ♥ Jaaaaa!!!!! Vilket/vilka pass ska du gå? ^^ Antingen båda passen första dagen eller båda passen andra dagen. jag vet inte 10 aug, 2012 13:04 |
|
JosefinFini
Elev |
Skrivet av Borttagen: Skrivet av JosefinFini: Skrivet av Borttagen: Skrivet av JosefinFini: JAG LÄNGTAR SUUUUUUPER MYCKET TILL MÄSSAN!!!!! KAN INTE VÄNTA TILLS JAG FÅR TRÄFFA ER!!!!!! ♥ ♥ ♥ DET SKA BLI SÅ KUL!!!! ALLA NI VERKAR SÅ ROLIGA, SCHYSSTA OCH AZUUUUUUM ^^ ja eller hur!! Jag blir bara så, så så så så.... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Det kommer bli åzum!!! ♥ Jaaaaa!!!!! Vilket/vilka pass ska du gå? ^^ Antingen båda passen första dagen eller båda passen andra dagen. jag vet inte Jag har reserverat pass 1, men finns det plats så kanske jag reserverar 2 eller 3 också ![]()
10 aug, 2012 13:05 |
|
Borttagen
|
Skrivet av JosefinFini: Skrivet av Borttagen: Skrivet av JosefinFini: Skrivet av Borttagen: Skrivet av JosefinFini: JAG LÄNGTAR SUUUUUUPER MYCKET TILL MÄSSAN!!!!! KAN INTE VÄNTA TILLS JAG FÅR TRÄFFA ER!!!!!! ♥ ♥ ♥ DET SKA BLI SÅ KUL!!!! ALLA NI VERKAR SÅ ROLIGA, SCHYSSTA OCH AZUUUUUUM ^^ ja eller hur!! Jag blir bara så, så så så så.... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Det kommer bli åzum!!! ♥ Jaaaaa!!!!! Vilket/vilka pass ska du gå? ^^ Antingen båda passen första dagen eller båda passen andra dagen. jag vet inte Jag har reserverat pass 1, men finns det plats så kanske jag reserverar 2 eller 3 också Oki 10 aug, 2012 13:12 |
|
EMELESEL
Elev |
ALLA AWESOME MÄNNISKOR SKA INTE PÅ PASS ETT VA? O.o D:
10 aug, 2012 18:18 |
|
Allizonzki
Elev |
10 aug, 2012 18:21 |
|
Borttagen
|
Jag kommer ANDRA dan endast, båda tillfällena 8D
Kommer troligtvis ha Ravenclawhalsduk, tigermössa (like dis one -> haters gonna hate), och typ, svart jacka troligtvis x) även ganska troligt att jag kommer ha converse. 10 aug, 2012 18:26 |
Forum > Off Topic > JAG VILL TRÄFFA FOLK PÅ MÄSSAN, OCH DU ÄR TVUNGEN ATT GÅ IN I DEN HÄR TRÅDEN NU!
Du får inte svara på den här tråden.






Mugglarportalen